اطلاعات و توضیحات کامل را مطالعه کنید:

 

  ادامه مطلب  

 

اطلاعات و توضیحات کامل را مطالعه کنید:

 

  ادامه مطلب  

 

اطلاعات و توضیحات کامل را مطالعه کنید:

 

  ادامه مطلب  

 

طرز کار با فیلترپرس

فیلترپرس بر اساس عبور دادن محلول کثیف و یا محلول حاوی ذرات جامد از یک غشای پارچه ای با جنس و اندازه سوراخ های متفاوت و قابل انتخاب عمل می کند و فرمت وشکل کلی سیکل تصفیه فیلترپرس بصورت شماتیک در شکل نمایش ذیل مشاهده می شود. که محلول حاوی ذرات جامد از صافی درشت عبور می کند و ذرات بزرگ که به مسیر پمپ و لوله کشی و شیر آلات آسیب می رساند گرفته می شود. سپس در مخزن شماره 1 انبار می شود و توسط پمپ شماره 2 به مقدار لازم به داخل مخزن ته نشین 3 منتقل شده و همزمان در جریان انتقال مواد پلیمری ته نشین کننده توسط یونیت شماره 4 به مقدار لازم  به محلول اضافه می شود تاسرعت ته نشینی ذرات جامد تسریع شود.گل ته نشین شده توسط شیر کنترل کننده با عملکرد و کنترل اتومات به داخل مخزن همگن کننده و ذخیره (6) منتقل می شود.

محلول بعد از همگن شدن با میکسر شماره 6  از طریق پمپ تک و یا دوسرعته( 7)  داخل فیلترپرس (8) هدایت و پمپاژ میشود.

در داخل فیلترپرس بر اثر فشار محلول حاصل از پمپ ورودی 7 قسمت مایع از غشاء پارچه ای عبور کرده و جامد بر روی غشاء باقی می ماند و تشکیل کیک می نماید پس از طی زمان آبگیری ضخامت کیک حاصل فضای بین دو صفحه را پر می نماید و در ادامه با باز شدن جک صفحات بصورت دستی و یا اتومات کیک از دستگاه خارج می شود. و آب تمیز (محصول نهایی) در مخزن شماره 10 جمع آوری می شود تا دوباره به خط تولید کارخانه انتقال یابد.

 

صافی سازان صفا

شرکت دانش بنیان صافی سازان صفا که دارنده نشان ISO 9001 (کنترل مدیریت کیفیت) و ISO 10002 (رضایتمندی مشتری) می باشد با بیش از یک دهه سابقه درخشان در تولید دستگاه فیلترپرس و صفحات فیلترپرس افتخار دارد با تکیه بر دانش فنی و تیم مجرب و با استفاده از ...    ادامه مطلب 

محصولات

01 آذر 1395
01 آذر 1395
01 آذر 1395

خدمات cnc

ساخت و تولید قالب

طراحی صنعتی

تراشکاری CNC

برشکاری CNC

فرزکاری CNC

فرز دروازه ای CNC

تماس با ما
1000 تعداد مجاز حرف