اطلاعات و توضیحات کامل را مطالعه کنید:

 

  ادامه مطلب  

 

اطلاعات و توضیحات کامل را مطالعه کنید:

 

  ادامه مطلب  

 

اطلاعات و توضیحات کامل را مطالعه کنید:

 

  ادامه مطلب  

 

صافی سازان صفا دانش بنیان شد

اولین شرکت مستقر در شهرک صنعتی دانش بنیان شد.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان صافی سازان صفا در استان زنجان گفت : برای اولین بار توانستیم مجوز دانش بنیانی را برای تولید فیلترپرس آزمایشگاهی و صنعتی را اخذ نماییم.

مهندس خلیل مهدیون در گفت و گو با خبر گذاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان ، با بیان اینکه اتحادیه تعاونی های دانش بنیان استان زنجان و شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان تاثیر بسزایی در راهبردی و اخذ این مجوز داشتند، افزود : طی ماه های گذشته نمایندگان کارگزاری از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به این شرکت مراجعه نموده اند و فرآیند تولید محصولات این شرکت را مورد و آزمایش قرار داده اند و در نهایت به دانش بنیان بودن آن رای دادند.

مهندس مهدیون درباره گسترش دامنه فعالیت های خود در سطح استان افزود: با رایزنی هایی که با ریاست محترم پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان به عمل آمده ، به زودی دفتر تحقیق و توسعه شرکت صافی سازان صفا در محل پارک علم و فناوری دایر می گردد تا محلی برای تبادل پژوهشی بین صنعت گران این شرکت با دانشجویان و کار گزاران علاقه مند به این رشته نیز فراهم می گردد.

وی افزود در حال حاضر تعداد اشتغال مستقیم این شرکت 40نفر می باشد.

صافی سازان صفا

شرکت دانش بنیان صافی سازان صفا که دارنده نشان ISO 9001 (کنترل مدیریت کیفیت) و ISO 10002 (رضایتمندی مشتری) می باشد با بیش از یک دهه سابقه درخشان در تولید دستگاه فیلترپرس و صفحات فیلترپرس افتخار دارد با تکیه بر دانش فنی و تیم مجرب و با استفاده از ...    ادامه مطلب 

محصولات

01 آذر 1395
01 آذر 1395
01 آذر 1395

خدمات cnc

ساخت و تولید قالب

طراحی صنعتی

تراشکاری CNC

برشکاری CNC

فرزکاری CNC

فرز دروازه ای CNC

تماس با ما
1000 تعداد مجاز حرف